کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

استفاده از تکنولوژی‌های Avatar 2 در پروسه تولید Alita: Battle Angel 2
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveبه نظر می‌رسد که در بحث جلوه‌های ویژه Alita: Battle Angel 2 قصد دارد تا روندی همانند Avatar 2 را در پیش گرفته و مخاطبینش را شگفت‌زده نماید.

 

فیلم Alita: Battle Angel (آلیتا: فرشته جنگ) اثری اقتباسی از مانگایی به همین نام و به قلم یوکیتو کیشیرو بود که در سال ۲۰۱۹ اکران شد و علی‌رغم جذابیت‌های بصری و سکانس‌های اکشن اما تنها ۴۰۰ میلیون دلار فروش کرد. با این حال اصرار طرفداران در نهایت باعث شده تا کمپانی دیزنی نسبت به ساخت دنباله آن واکنش نشان داده و حال نیز خبر جالب توجهی حول محور آن در فضای منتشر شده است.

فیلم Avatar: The Way of Water (آواتار راه آب) به کارگردانی جیمز کامرون یکی از شگفتی‌سازهای باکس آفیس سال ۲۰۲۳ بوده که ۲ میلیارد و ۳۲۰ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش داشت و به سومین فیلم پرفروش تمام تاریخ بدل گشت. موضوعی که به سبب بهره‌گیری جیمز کامرون از جلوه‌های بصری تماشایی و تکنولوژی‌های نوین شگفتی مردم را به همراه داشت و منجر به چنین فروش سرسام‌آوری در گیشه شد.

حال طبق صحبت‌های جدید تهیه‌کننده دیزنی یعنی جان لاندو، پروسه تولید Alita: Battle Angel 2 در شرف آغاز شدن قرار دارد و عوامل سازنده‌اش از تکنولوژی‌هایی برای ساخت جلوه‌های بصری بهره خواهند گرفت که توسط جیمز کامرون در فیلم Avatar 2 استفاده شده است.

او فاش کرد که در جریان ساخت فیلم نخست، جیمز کامرون کمک‌های شایانی به تیم تولید کرده بود و حال آن‌ها با رابرت رودریگز و رزا سلزار در ارتباط هستند تا بتوانند تکنولوژی‌های نوین جلوه‌های بصری آواتار ۲ را در دنباله فیلم آلیتا به کار ببرند.

این مسئله به خودی خود می‌‌تواند انتظارات را از فیلم Alita: Battle Angel 2 افزایش داده و سینماگران را به وجد بیاورد. باید صبر کرد و دید که پروسه تولید این دنباله به چه سمت و سویی منتهی خواهد شد.

منبع: گیم فا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها