کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

انتشار اطلاعاتی جدید از قسمت پایانی انیمه Demon Slayer
Spread the love "انتشار اطلاعاتی جدید از قسمت پایانی انیمه Demon Slayer"

قسمت پایانی فصل سوم انیمه حماسی Demon Slayer به زودی پخش خواهد شد که اطلاعات جدیدی از آن در دسترس مخاطبین قرار گرفته است.

فصل سوم انیمه جذاب و پرطرفدار Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (اهریمن کش: کیمتسو نو یائیبا) که اقتباسی از نهمین آرک مانگای این مجموعه می‌باشد، با به تصویر کشیدن وقایعی حماسی و غیرمنتظره، تاکنون موفق شده تا حسابی طرفدارانش را به وجد بیاورد و حال باید برای پایان‌بندی این فصل پر سر و صدا آماده شویم.

طبق ارائه جزئیات جدیدی که تهیه‌کننده این مجموعه با مخاطبین به اشتراک گذاشته است، قسمت پایانی فصل سوم انیمه شیطان کش که برای پخش در تاریخ ۱۸ ژوئن (۲۸ خرداد) در نظر گرفته شده، اثری ویژه به شمار می‌رود که از ۷۰ دقیقه زمان برخوردار بوده تا آرک داستانی Swordsmith Village را به بهترین نحو ممکن به پایان برساند. بدین صورت، فصل سوم این مجموعه با قسمتی طولانی و ویژه به پایان خواهد رسید.

با توجه به تعداد آرک‌های خلق شده در مانگای این مجموعه، به نظر می‌رسد که انیمه Demon Slayer با فصل چهارم به پایان رسیده و باید برای خداحافظی با قهرمان این مجموعه به نام تانجیرو آماده شویم. قهرمانی که در طی ۳ فصل گذشته وقایعی جذاب و به یاد ماندنی را برای طرفداران به ارمغان آورده است.

منبع: گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها