کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.




انیمیشن سگ های نگهبان 2023 فیلم بزرگ
0
سگ های نگهبان فیلم بزرگ

خلاصه داستان

در انیمیشن سگ های نگهبان 2023 فیلم بزرگ PAW Patrol: The Mighty Movie می‌بینید سقوط یک شهاب سنگی جادویی در شهر ماجراجویی، به سگ‌های نگهبان قدرت‌هایی فوق‌العاده‌ داده و آن‎ها را به سگ‌هایی قدرتمند و توانا تبدیل می‌کند.

درباره فیلم

Spread the love



 

انیمیشن سگ های نگهبان 2023 فیلم بزرگ

انیمیشن سگ های نگهبان 2023 فیلم بزرگ، یک انیمیشن ماجراجویی، علمی تخیلی، اکشنمی باشد. که کال برانکر آن را کارگردانی کرده است. و در سال 2023 در کشور آمریکا و کانادا توسط سه کمپانی‌ Nickelodeon Animation Studios و Nickelodeon Movies و Paramount Animation ساخته و منتشر شد. فیلمنامه انیمیشن را  فیلم بزرگ را نیز باب بارلن و کال برانکر به رشته تحریر در اورده اند.

صداپیشگان

در انیمیشن سگ های نگهبان 2023 فیلم بزرگ، بازیگرانی همچون دکس شپارد، تراجی پی. هنسون، مارسای مارتین، تایلر پری، کیم کارداشیان، جیک تی. آستین و غیره … به جای کاراکتر های اصلی به صدا پیشگی پرداخته اند.

 

نکات فیلم

انیمیشن سگ های نگهبان 2023 فیلم بزرگ، برای بار اول در 13 اکتبر سال 2023 توسط کمپانی Paramount Pictures در انگلستان و امریکا اکران شد. در سایر کشورها همچون کانادا، استرالیا،دبرزیل، اسپانیا، فرانسه و … به صورت اینترنتی منتشر شد. تا به حال تعدادی انیمیشن از مجموعه سگ‌های نگهبان تولید و پخش شده است.

 

انیمیشن سگ های نگهبان 2023 فیلم بزرگ همراه زیرنویس فارسی و دوبله فارسی با لینک مستقیم از سایت هماهنگ

PAW Patrol: The Mighty Movie 2023 Download Hamahang

عوامل سازنده

کارگردان:
نویسندگان:
دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها