کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

اولین اسپین آف فیلم The Batman نویسنده خود را شناخت
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveبه تازگی یک نویسنده جدید به پروژه اولین اسپین آف فیلم The Batman یعنی سریال Arkham Asylum پیوسته است. این سریال قرار است در تاریخی نامشخص از سرویس اشتراکی اچ‌بی‌او مکس (HBO Max) پخش شود.

 

در حالی که شرکت برادران وارنر دیسکاوری (Warner Bros. Discovery) به تقویت دنیای توسعه‌یافته دی سی (DCEU) ادامه می‌دهد، اما همچنان به گسترش دادن فیلم The Batman ساخته مت ریوز (Matt Reeves) که در آن رابرت پتینسون (Robert Pattinson) ایفاگر نقش بتمن و بروس وین (Bruce Wayne) نیز اهمیت می‌دهد. اگرچه این مجموعه مربوط به بتمن اصلی دنیای توسعه‌یافته دی سی نیست و هنوز خیلی چیزها در دنیای آن وجود دارد که به مخاطبان نشان داده نشده، اما از همین حالا طرفداران زیادی پیدا کرده است. رابرت پتینسون در قسمت اول The Batman ایفای نقش فوق‌العاده‌ای داشت و همچنین شخصیت ریدلر نیز به عنوان شخصیت منفی فیلم با تحسین زیادی روبه‌رو شد.

 

مدتی پیش ساخت دنباله فیلم The Batman که فعلا تنها آن را با نام The Batman 2 می‌شناسیم، توسط شرکت برادران وارنر تائید شد و می‌دانیم که مت ریوز برای کارگردانی این اثر و رابرت پتینسون برای ایفای نقش مجدد به عنوان بتمن بازخواهند گشت. اما حتی پیش از اکران قسمت اول می‌دانستیم که سازندگان برنامه‌های زیادی برای گسترش جهان این بتمن جدید دارند و چندین اسپین‌آف برای آن در حال تولید هستند.

 

منبع : SARGARME

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها