کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

باکس آفیس | فیلم Avatar 2 چهارمین فیلم پرفروش تاریخ شد
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveفیلم Avatar 2 با فروش این هفته در باکس آفیس توانست به چهارمین فیلم پرفروش تاریخ سینما بر اساس فروش جهانی تبدیل شود.

 

 

آواتار ۲

فیلم آواتار ۲ (Avatar 2) از زمان شروع اکرانش در اواخر سال ۲۰۲۲ میلادی توانست به فروش بسیار زیادی دست پیدا کند. و هفته به هفته جایگاهش در رتبه‌بندی پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما بر اساس فروش جهانی را بالا ببرد. حالا فیلم آواتار: راه آب (Avatar: The Way of Water) توانسته به یازدهمین فیلم پرفروش در داخل آمریکا و همچنین چهارمین فیلم پرفروش تاریخ بر اساس فروش در سراسر جهان تبدیل شود.

 

 

فیلم آواتار ۲ در هفتمین هفته اکرانش در داخل آمریکا توانست به فروش ۱۵٫۷ میلیون دلاری دست پیدا کند. فروش کلی‌اش در داخل این کشور را به رقم ۶۲۰ میلیون دلار برسند و به یازدهمین فیلم پرفروش داخل آمریکا تبدیل شود.

این در حالی است که در این هفته فیلم آواتار ۲ در گیشه‌های بین‌المللی توانست فروش ۴۲٫۴ میلیون دلار را کسب کند و فروش کلی خارج از آمریکای خودش را به رقم یک میلیارد و ۴۹۷ میلیون دلار افزایش بدهد. با احتساب فروش داخلی و خارجی، فیلم آواتار: راه آب تاکنون فروش جهانی دو میلیارد و ۱۱۷ میلیون دلار را بدست آورده است.

 

 

گربه چکمه‌پوش ۲

در جایگاه دوم جدول باکس آفیس این هفته، انیمیشن گربه چکمه‌پوش ۲ (Puss in Boots 2) قرار گرفته است. این انیمیشن که ششمین هفته اکرانش در داخل آمریکا را سپری می‌کند. این هفته به فروش ۱۰٫۶ میلیون دلاری بسنده کرد و فروش کلی‌اش در داخل آمریکا را به رقم ۱۴۰٫۸ میلیون دلار افزایش داد.

 

 

مردی به نام اتو

جدیدترین فیلم تام هنکس یعنی فیلم مردی به نام اتو (A Man Called Otto) محصول کمپانی سونی با کسب فروش ۶٫۷ میلیون دلار در پنجمین هفته اکرانش توانست جایگاه سوم جدول باکس آفیس را از آن خود کند. این فیلم با فروش این هفته خودش توانست فروش کلی‌اش در داخل آمریکا را به رقم ۴۶ میلیون دلار برساند.

 

 

مگان

در جایگاه چهارم جدول باکس آفیس این هفته، فیلم مگان (M3GAN) از کمپانی یونیورسال و بلوم‌هاوس قرار دارد. این فیلم در چهارمین هفته اکرانش به فروش ۶٫۳ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست پیدا کرد و فروش کلی‌اش در داخل این کشور را به رقم ۸۲٫۲ میلیون دلار رساند.

 

 

منبع : گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها