کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

زمان اکران فیلم Smile 2 اعلام شد
زمان مطالعه : 1 دقیقه
Spread the loveزمان اکران فیلم Smile 2 اعلام شد

پارامونت تاریخ انتشار فیلم Smile 2 را اعلام کرد، دنباله‌ای برای فیلم ترسناک پرطرفدار Smile که یک سال پیش منتشر شده بود. Smile، که با بازی درخشان کیتلین استیسی در نقش لارا ویور و سوزی بیکن به عنوان دکتر رز کاتر به تصویر کشیده شد، توانست توجه طرفداران و منتقدان را به خود جلب کند. این فیلم که توسط پارکر فین کارگردانی و نوشته شده و بر اساس رمانی از خود او توسعه یافته است، داستانی هیجان‌انگیز و ترسناک از توهمات و وحشت‌هایی را روایت می‌کند که دکتر کاتر پس از مشاهده‌ی خودکشی یکی از بیمارانش تجربه می‌کند.

 

smile هماهنگ

 

با استقبالی که از فیلم اول شد، ساخت Smile 2 غیرقابل اجتناب به نظر می‌رسید و به زودی پس از انتشار فیلم اول، تولید دنباله‌ی آن رسماً اعلام شد. در حالی که جزئیات دقیقی از داستان فیلم دوم هنوز منتشر نشده، پارکر فین بار دیگر به عنوان کارگردان و نویسنده‌ی فیلمنامه بازخواهد گشت. Smile 2 قرار است در سال ۲۰۲۴ اکران شود و طرفداران مشتاقانه منتظر ادامه‌ی این سری ترسناک هستند.

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها