کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

تاریخ انتشار فیلم Smile 2 مشخص شد
Spread the lovesmile movie

به تازگی شرکت پارامونت، تاریخ انتشار دنباله‌ی مورد انتظار فیلم Smile را اعلام کرده است.

با وجود گذشت یکسال از انتشار فیلم Smile (لبخند)، هنوز هم بسیاری از طرفداران نمی‌توانند چهره‌ی خندان شخصیت لارا ویور با بازی کیتلین استیسی را از ذهن خود بیرون کنند. فیلم Smile سال گذشته به کارگردانی و نویسندگی پارکر فین و بر اساس رمانی از خود او توسعه یافت و توانست نظر مثبت طرفداران و منتقدان را جلب نماید.

فیلم Smile روایتگر داستان دکتر رز کاتر با بازی سوزی بیکن است که پس از مشاهده‌ی خودکشی یکی از بیمارانش دچار توهمات عجیب و ترسناکی می‌شود. این وقایع تا جایی ادامه می‌یابند که اطرافیان وی فکر می‌کنند که وی سلامت روانی خود را از دست داده است؛ اما تنها راه خروج از این کابوس برای وی این است که او آن‌قدر در سیاه‌چاله‌ی ذهنی خود فرو رود تا بتواند با گذشته‌ی خود روبرو شود.

با عملکرد بسیار مثبت فیلم Smile، ساخت نسخه‌ی دوم این اثر تقریباً اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسید و در نهایت خبر در دستور کار قرار گرفتن فیلم دوم مدت کوتاهی پس از انتشار فیلم Smile اعلام شد. با اینکه هنوز جزئیات زیادی از فیلم دوم منتشر نشده است؛ اما تأیید شده که خالق فیلم اول، یعنی پارکر فین سکان هدایت فیلم دوم و وظیفه‌ی نگاشتن فیلمنامه‌ی آن را بر عهده خواهد داشت.

فیلم Smile 2 در تاریخ ۱۸ اکتبر ۲۰۲۴ (۲۷ مهر ۱۴۰۳) به روی پرده‌ی نقره‌ای می‌رود.

منبع: گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها