کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

جینا دوان و نامزدش استیو کازی در کریسمس
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveجینا دوان و نامزدش استیو کازی در کریسمس

 جنا دوان و نامزدش استیو کازی در تلاش برای گرفتن یک عکس کامل و زیبا با دو فرزند و چهار سگ هستند. این بازیگر ۴۳ ساله، روز شنبه ویدیوی خنده‌داری را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و طرفداران را به پشت صحنه جلسه عکاسی برد که دقیقا طبق برنامه پیش نرفت. جنا دوان برای گرفتن عکس کریسمس خانوادگی ایده‌آل خود تلاش زیادی کرد. در این کلیپ، دوان، نامزدش استیو کازی، فرزندانشان اورلی، ۱۰ ساله، و کالوم، ۳ ساله، و چهار سگ خانواده، همگی با لباس‌های خواب قرمز و سفید چهارخانه که به طور دوست‌ داشتنی لباس پوشیده‌ بودند. یک عکاس حرفه‌ای برای گرفتن عکس‌های تعطیلات از گروه آمده بود.

سگ‌ها – وایلی، کاسمو، استلا و میکا – اول برای یک عکس گروهی موقعیت گرفتند و آن‌ها به لطف تنقلات وسوسه‌انگیزی که دوان و کازی، ۴۸ ساله، در دست داشتند، بسیار همکاری کردند. وقتی زمان گرفتن یک عکس خانوادگی در کنار کاناپه و درخت کریسمس فرا رسید، با این حال، دوان با کمی مشکل مواجه شد. تصاویر نشان می‌داد که ستاره The Rookie در تلاش برای نگه داشتن و کنترل کردن کالوم است که گریه می‌کرد و به نظر می‌رسید که از همه چیز خسته شده است.

….

jenna dewan christmas | دنیای فیلم و سریال همآهنگ

….

این اولین بار نیست که دوان پرده را از واقعیت‌های عکس گرفتن با بچه‌ها کنار می‌زند. زمانی که اورلی و کالوم برای بازگشت به مدرسه در پاییز آماده می‌شدند، او تصاویری از فرزندانش را که روی پرچین جلوی خانه موقعیت گرفته بودند، قبل از اینکه برای روز اول خود به مدرسه بروند، در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. عکس اول اورلی و دوان را نشان می‌داد که با لبخند و دست‌هایی که دور یکدیگر حلقه زده‌اند، می‌خندند، و عکس دوم کالوم را نشان می‌داد که در حالی که کنار یک کوله‌پشتی زرد پررنگ با الهام از اتوبوس مدرسه ایستاده، لبخند می‌زند.

با این حال، عکس‌های خوشحال نشان نمی‌دهند که بچه‌ها واقعاً چه احساسی داشتند. همچنین کلیپی اورلی را نشان می داد که به طور نمایشی پاهای خود را کشان کشان از خانه بیرون می‌برد و به دیوار می‌خورد به نظر می‌رسد که برای روز پیش رو هیجان‌زده نبود. در مورد کالوم، عکس نهایی او را در همان جایی نشان می‌دهد که برای عکس مدرسه خندان خود قرار گرفته بود.

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها