کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

سریال توئیستد متال در سال ۲۰۲۳ پخش می‌شود
Spread the loveظاهرا پلی‌استیشن پروداکشنز به دنبال پخش سریال توئیستد متال در سال جاری میلادی است.

 

سریال توئیستد متال یا فلز درهم تنیده (The Twisted Metal) جدیدترین اثر اقتباسی ساخته شده بر اساس بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود. با توجه به توییتی تازه، این سریال در سال ۲۰۲۳ میلادی پخش خواهد شد.

 

سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us) جدیدترین اثر از این کمپانی به شمار می‌رود که پخش اولین فصل از آن مدتی است در شبکه اچ‌بی‌او شروع شده است. این سریال با تحسین منتقدان و بیننده‌ها همراه شده و همین نیز امید به دیگر اقتباس‌های این کمپانی را بیشتر کرده است.

 

 

فیلم گرن توریسمو (Gran Turismo) اثری سینمایی از این کمپانی است که در سال ۲۰۲۳ میلادی روی پرده سینماها اکران خواهد شد. به تازگی مدیر استودیو پلی‌استیشن اسد قزلباش با انتشار توییتی به همین آثار اقتباسی از بازی‌های ویدیویی اشاره کرده است.

 

او در این توییت با انتشار ویدیویی از داخل آسانسوری از کمپانی سونی که روی آن پوستر فیلم گرن توریسمو دیده می‌شود و روی دیوار داخل سالن نیز پوستر سریال آخرین بازمانده از ما به چشم می‌خورد.

 

او در ادامه توییت خودش نوشته: “مرا نمی‌تونی ببینی اما سرم هم آتش گرفته” و در انتهای آن نیز از ایموجی دلقک و آتش استفاده کرده است. انتهای توییت او به شخصیت سوئیت توس از مجموعه بازی‎‌های توئیستد متال اشاره دارد. که نشان دهنده آن است که سریال توئیستد متال در سال ۲۰۲۳ میلادی پخش خواهد شد.

 

فیلمبرداری سریال توئیستد متال در سال گذشته میلادی به پایان رسیده بود و قرار است از سرویس آنلاین پیکاک پخش شود. در این سریال، آنتونی مک‌کی، ویل آرنت و ساموآ جو نقش‌آفرینی می‌کنند و مایکل جاناتان وظیفه ساخت آن را برعهده داشته است. در حال حاضر تاریخ دقیقی برای پخش این سریال اعلام نشده است.

 

 

منبع : گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها