کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.
فیلم آرمان شهر بتنی
0
آرمان شهر بتنی

خلاصه داستان

در فیلم سینمایی آرمان شهر بتنی Concrete Utopia 2023 شهر سئول در اثر زلزله‌ای قوی ویران شده است و تنها ساختمانی به نام هوانگ گونگ پس از زلزله همچنان پابرجاست. حال بازماندگان این حادثه ناگوار تلاش می‌کنند تا خود را به ساختمان هوانگ گونگ برسانند. در این میان یونگ تاک (با بازی لی بیونگ هون) به طور موقت ساکنان ساختمان هوانگ گونگ را رهبری کرده و با گسترش بحران تلاش می‌کند تا از ساکنان در برابر افراد بیگانه محافظت کند.

درباره فیلم

Spread the love 

فیلم آرمان شهر بتنی

فیلم آرمان شهر بتنی یک فیلم اکشن و پسا رستاخیزی کره جنوبی به کارگردانی اوم ته هوا است که در سال 2023 اکران شد. فیلمنامه Concrete Utopia را نیز اوم ته هوا و لی سین نوشته اند. در این فیلم بازیگرانی همچون لی بیونگ هون، پارک سئو جون، پارک بو یونگ، کیم سون یونگ و غیره به این نقش پرداخته اند.

فیلم آرمان شهر بتنی بر اساس وبتون خوش‌ برخورد Pleasant Bullying اثر کیم سونگ نیونگ ساخته شده است. داستان فیلم در مورد یک زلزله بزرگ در سئول است که شهر را ویران می‌کند. تنها ساختمانی که پس از زلزله همچنان پابرجا می‌ماند، یک برج مسکونی به نام هوانگ گونگ است. بازماندگان زلزله تلاش می‌کنند تا خود را به این برج برسانند و در آنجا پناه بگیرند.

 

داستان فیلم

داستان فیلم آرمان شهر بتنی (Concrete Utopia) در سال 2075 در سئول اتفاق می‌افتد. شهر در اثر زلزله‌ای بزرگ ویران شده است و تنها ساختمانی که پابرجا می‌ماند، یک برج مسکونی به نام هوانگ گونگ است. این برج متعلق به شرکتی به نام هان‌سین است که در زمینه ساخت‌وساز فعالیت می‌کند. کیم سوک وو (لی بیونگ هون) یک مهندس ساختمان است که در شرکت هان‌سین کار می‌کند.

او در حال کار در برج هوانگ گونگ است که زلزله رخ می‌دهد. سوک وو در زیر آوار گیر می‌افتد و همسرش را از دست می‌دهد. او با کمک یک گروه از بازماندگان موفق می‌شود از زیر آوار بیرون بیاید. بازماندگان زلزله به سمت برج هوانگ گونگ حرکت می‌کنند. آنها امید دارند که در این برج پناه بگیرند. اما هان‌سین مانع ورود بازماندگان به برج می‌شود. هان‌سین ادعا می‌کند که ظرفیت برج برای پذیرش بازماندگان کافی نیست. بازماندگان به رهبری سوک وو تصمیم می‌گیرند که به زور وارد برج شوند.

آنها در نهایت موفق می‌شوند وارد برج شوند و در آنجا پناه بگیرند. در داخل برج، بازماندگان با مشکلات زیادی روبرو می‌شوند. آنها باید برای غذا، آب و سایر منابع ضروری تلاش کنند. آنها همچنین باید با تنش‌های ناشی از حضور گروه‌های مختلف از بازماندگان کنار بیایند. سوک وو و گروهش تلاش می‌کنند تا صلح و آرامش را در برج برقرار کنند. آنها همچنین تلاش می‌کنند تا راه‌هایی برای کمک به بازماندگان دیگر پیدا کنند.

بررسی فیلم

فیلم آرمان شهر بتنی یک فیلم اکشن و پسارستاخیزی جذاب و سرگرم‌کننده است. این فیلم با ریتمی تند و پرتنش، مخاطب را تا پایان فیلم درگیر می‌کند. بازی‌های بازیگران فیلم نیز بسیار خوب است. لی بیونگ هون در نقش سوک وو بازی خوبی ارائه می‌دهد. او توانسته است شخصیت یک مرد مصمم و شجاع را به خوبی به تصویر بکشد.

این فیلم به موضوعاتی مانند نابرابری اجتماعی، بحران محیط زیست و اهمیت همکاری در شرایط بحرانی می‌پردازد. از نکات مثبت فیلم می توان به داستان جذاب و پرتنش، بازی‌های خوب بازیگران و پرداختن به مضامین مهم اشاره کرد. البته برخی از صحنه‌های اکشن کمی اغراق‌آمیز هستند که از نکات منفی فیلم می باشد.

فیلم آرمان شهر بتنی برای مخاطبانی که به فیلم‌های اکشن، ماجراجویی و پسارستاخیزی علاقه دارند، توصیه می‌شود. این فیلم همچنین برای مخاطبانی که به موضوعاتی مانند نابرابری اجتماعی، بحران محیط زیست و اهمیت همکاری در شرایط بحرانی علاقه دارند، می‌تواند جذاب باشد.

فیلم آرمان شهر بتنی همراه زیرنویس فارسی و دوبله فارسی با لینک مستقیم از سایت هماهنگ

Concrete Utopia 2023 Download Hamahang

عوامل سازنده

کارگردان:
نویسندگان:
دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها