کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

فروش فوق‌العاده فیلم Guardians Of The Galaxy Vol. 3 در هفته اول
Spread the loveفیلم Guardians Of The Galaxy Vol. 3 "باکس آفیس | فروش فوق‌العاده فیلم Guardians Of The Galaxy Vol. 3 در هفته اول"

فیلم Guardians Of The Galaxy Vol. 3 ساخته جیمز گان در اولین هفته اکرانش توانست به فروش بسیار خوبی در باکس آفیس دست پیدا کند.

فیلم نگهبانان کهکشان ۳ (Guardians Of The Galaxy Vol. 3) جدیدترین اثر از استودیو مارول و دیزنی به شمار می‌رود که در اولین هفته حضورش در گیشه‌های داخل آمریکا توانست به فروش ۱۱۴ میلیون دلاری دست پیدا کند و در صدر جدول باکس آفیس قرار بگیرد.

این فیلم تازه از دنیای سینمایی مارول در فروش خودش در خارج از آمریکا رقم ۱۶۸ میلیون دلار را بدست آورده که فروش جهانی فیلم را در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماها به رقم ۲۸۲ میلیون دلار می‌رساند. همین نیز نشانی از شروع بسیار موفق این اثر در گیشه محسوب می‌شود.

انیمیشن Super Mario Bros Movie "باکس آفیس | فروش فوق‌العاده فیلم Guardians Of The Galaxy Vol. 3 در هفته اول"
انیمیشن The Super Mario Bros Movie

انیمیش برادران سوپر ماریو (The Super Mario Bros Movie) که برای چهار هفته متوالی صدرنشین جدول باکس آفیس بود، این هفته با کسب فروش ۱۸٫۶ میلیون دلاری در داخل آمریکا در جایگاه دوم جدول باکس آفیس ایستاده است. با فروش این هفته، فروش کلی داخلی این انیمیشن تازه ایلومینیشن، یونیورسال و نینتندو به رقم ۵۱۸ میلیون دلار رسیده است.

این در حالی است که انیمیشن «برادران سوپر ماریو» در اکران این هفته‌اش در گیشه‌های بین‌المللی توانست مبلغ ۵۰٫۳ میلیون دلار را از آن خودش کند و فروش کلی بین‌المللی‌اش را به رقم ۶۳۷٫۲ میلیون دلار برساند. با احتساب فروش داخلی و خارجی می‌توان گفت که این انیمیشن پس از پنج هفته اکران فروش جهانی یک میلیارد و ۱۵۵ میلیارد دلار را بدست آورده است.

 "باکس آفیس | فروش فوق‌العاده فیلم Guardians Of The Galaxy Vol. 3 در هفته اول"
فیلم Evil Dead Rise

فیلم مرده شریر برمی‌خیزد (Evil Dead Rise) در سومین هفته اکرانش نیز توانست فروش ۵٫۷ میلیون دلار را در داخل آمریکا بدست بیاورد و در جایگاه سوم جدول باکس آفیس قرار بگیرد. این در حالی است که فروش کلی داخلی فیلم به رقم ۵۴٫۱ میلیون دلار رسیده است. این فیلم در فروش بین‌المللی خود در این هفته ۹٫۱ میلیون دلار کسب کرد و فروش کلی‌اش را به رقم ۶۰٫۷ میلیون دلار رساند. با احتساب فروش داخلی و بین‌المللی می‌توان گفت که این انیمیشن در فروش جهانی خودش از مرز ۱۱۴٫۸ میلیون دلار عبور کرده است.

جایگاه چهارم جدول باکس آفیس این هفته را فیلم خدایا آنجایی؟ منم مارگارت (Are You There God? It’s Me, Margaret) به خودش اختصاص داده است، فیلمی که در دومین هفته حضورش روی پرده سینماها توانست ۳٫۴ میلیون دلار در داخل آمریکا فروش داشته باشد و فروش کلی داخلی‌اش را به رقم ۱۲٫۶ میلیون دلار برساند.

یکی از فیلم‎‌های تازه اکران شده این هفته، فیلم دوباره عشق (Love Again) نام دارد که به فروش ۲٫۴ میلیون دلاری در داخل آمریکا بسنده کرده و در جایگاه پنجم جدول باکس آفیس ایستاده است.

فیلم جان ویک ۴ (John Wick: Chapter 4) جایگاه ششم جدول باکس آفیس را به خودش اختصاص داده است. این فیلم در این هفته به فروش ۲٫۳ میلیون دلاری بسنده کرد و فروش کلی‌اش در داخل آمریکا را به رقم ۱۸۰ میلیون دلار افزایش داد.

چهارمین فیلم جان ویک در اکرانش در گیشه‌های بین‌المللی تاکنون به فروش کلی ۲۳۶٫۶ میلیون دلار دست پیدا کرده که ۵٫۷ میلیون دلار از آن مربوط به اکران این هفته آن بوده است. همین نیز فروش جهانی فیلم را تا به امروز به رقم ۴۱۶ میلیون دلار می‌رساند. در ادامه می‌توانید جدول کامل باکس آفیس را مشاهده کنید.

جدول باکس آفیس هفته

نام فیلمفروش آخرهفته (میلیون دلار)
۱Guardians of the Galaxy Vol. 3۱۱۴
۲The Super Mario Bros Movie۱۸٫۶
۳Evil Dead Rise۵٫۷
۴Are You There God? It’s Me, Margaret۳٫۴
۵Love Again۲٫۴
۶John Wick: Chapter 4۲٫۳
۷Dungeons & Dragons۱٫۵
۸Air۱٫۴
۹Guy Ritchie’s The Covenant۱٫۲
۱۰Sisu۱
فروش فیلم‌ها مربوط به داخل آمریکا است.

منبع: گیم فا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها