کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

فصل دوم سریال Loki به گذشته موربیوس می‌پردازد
Spread the loveسریال Loki

فصل دوم سریال مورد انتظار Loki با بازی تام هیدلستون قرار است به گذشته شخصیت موربیوس نیز بپردازد.

سریال لوکی (Loki) بر محوریت یکی از شخصیت‌های بسیار جالب و جذاب دنیای سینمایی مارول یعنی لوکی با بازی تام هیدلستون است و اولین فصل از آن به هنگام پخش روی سرویس آنلاین نتفلیکس مورد استقبال بینندگان قرار گرفت و حالا همه مشتاقانه منتظر فصل دوم آن هستند.

در فصل اول سریال «لوکی» اوون ویلسون نقش شخصیتی به نام موربیوس را بازی می‌کند که یکی از مأموران باهوش TVA است. حالا این بازیگر در مصاحبه تازه خودش اظهار داشته که در فصل دوم سریال بیننده‌ها اطلاعات بیشتری را درباره گذشته موربیوس متوجه خواهند شد.

اوون ویلسون در مصاحبه تازه خودش درباره سفر موربیوس و لوکی گفته:

فکر می‌کردم که اوقات خوشی را داشته باشم ولی باید بگویم که واقعا لذت بردم. من در فیلم‌های بسیار زیادی کار کردم و همیشه نیز از انجام این کار لذت می‌برم اما در فصل اول سریال «لوکی» لحظات بسیار خوبی را سپری کردم و این روند در فصل دوم نیز ادامه پیدا کرد. حتی شاید از فصل دوم بیشتر لذت بردم چراکه در لندن فیلمبرداری داشتیم. در هر صورت، فصل دوم قرار است بیشتر در داستان موربیوس عمیق شود.

در پایان فصل اول سریال «لوکی» آشکار شد که کانگ فاتح با بازی جاناتان میجرز کسی است که سازمان TVA را خلق کرده و سعی داشته تا جلوی چندگانه شدن خط زمانی را بگیرد. در حقیقت، او می‌دانست که با سفر واریانت‌ها در جهان‌های مختلف، ممکن است یک جنگ چندجهانی شکل بگیرد. حالا فصل دوم سریال «لوکی» قرار است ادامه این اتفاقات را دنبال کند.

پخش فصل دوم سریال «لوکی» قرار است از تاریخ ۶ اکتبر سال ۲۰۲۳ (جمعه ۱۴ مهر ۱۴۰۲) از سرویس آنلاین دیزنی پلاس شروع شود.

منبع: گیمفا

 

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها