کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

فیلم جدیدی از فرنچایز G.I. Joe ساخته خواهد شد
Spread the loveتهیه‌کننده فرنچایز G.I. Joe از ساخت فیلمی تازه در این فرنچایز جذاب خبر داده است.

 

در کنار فرنچایز بسیار موفق تبدیل‌شوندگان (Transformers)، فرنچایز جی آی جو (G.I. Joe) نیز توانست به موفقیت قابل‌توجهی دست پیدا کند و با اینکه این فرنچایز در دنیای انیمیشن بسیار موفق عمل کرد اما در دنیای لایو اکشن سینما چندان برجسته نبود.

این در حالی است که در سال ۲۰۲۱ میلادی و با فیلم چشمان مار (Snake Eyes) سعی شد تا فرنچایز «جی آی جو» ریبوت شود اما این اثر با شکست مواجه شد و آینده این فرنچایز را در هاله‌ای از ابهام قرار داد. حالا تهیه‌کننده فیلم جدید تبدیل‌شوندگان: ظهور جانوران (Transformers: Rise of the Beasts) یعنی لورنزو دی بوناونتورا اظهار داشته که علیرغم مشکلات متعدد، آن‌ها در تلاش برای بازگو کردن داستان‎‌های بیشتری از «جی آی جو» در دنیای سینما هستند.

فیلم «چشمان مار» قرار بود این فرنچایز را ریبوت کند و فیلم در حال توسعه جی آی جو: همیشه هوشیار (G.I. Joe: Ever Vigilant) نیز قرار بود آن را توسعه بدهد اما با شکست فیلم اول و عدم پیشرفت فیلم دوم، آینده این فرنچایز نامشخص باقی مانده است.

این در حالی بود که در سال ۲۰۲۱ میلادی، کمپانی هازبرو و پارامونت قصد داشتند تا یک سریال در این فرنچایز بسازند و شانس خود را در دنیای سریال امتحان کنند اما این سریال نیز پیشرفت چندانی نداشته است. تهیه‌کننده لورنزو دی بوناونتورا در همین رابطه گفته:

## ما در ابتدا یک سریال را با استودیو آمازون در دست توسعه داشتیم. سپس قرار شد این سریال برای سرویس آنلاین پارامونت پلاس ساخته شود اما این اتفاق رخ نداد. در این میان، صحبت‌های بسیار زیادی برای تبدیل کردن آن به یک فیلم سینمایی انجام شد و به نظر می‌رسد که ثمربخش بوده است. اینکه چه زمانی این فیلم تولید خواهد شد، مشخص نیست چراکه کارهای بسیار زیادی باید برای آن انجام داد. ##

با اینکه هنوز خبری از فیلمی تازه در فرنچایز «جی آی جو» نیست، فیلم جدید فرنچایز «ترنسفورمز» با عنوان «تبدیل‌شوندگان: ظهور جانوران» در تاریخ ۹ ژوئن سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲) به روی پرده سینماها خواهد آمد.

منبع: گیم فا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها