کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

فیلم Avengers: Endgame و اسپویل‌های تام هالند
Spread the loveکارگردان‌های Avengers: Endgame در ویدیویی تازه نسبت اسپویل‌های صورت گرفته توسط تام هالند واکنش داشتند.

با اینکه حدود چهار سال از زمان اکران فیلم انتقام‌جویان: پایان بازی (Avengers: Endgame) می‌گذرد اما به نظر می‌رسد که هنوز کارگردان‌های این اثر سینمایی عدم توانایی تام هالند برای اسپویل نکردن داستان را فراموش نکردند و در ویدیویی تازه در تیک تاک به آن اشاره کردند.

جو روسو اخیرا در مصاحبه‌ای از خودش به یک جوک قدیمی درباره عدم توانایی تام هالند برای مخفی نگه داشتن برخی از خطوط داستانی بسیار مهم فیلم اشاره کرده و همین نیز باعث شده تا بار دیگر بیننده‌ها به یاد اسپویل‌های تام هالند بیفتند.

هشدار اسپویل!

جو روسو در این صحبت‌های خودش به مرگ مرد آهنی و صحنه مراسم تشییع جنازه وی در فیلم «انتقام‌جویان: پایان بازی» اشاره کرده است، صحنه‌ای که از نام رمزی The Wedding یا عروسی برای آن استفاده شد تا کسی قبل از فیلمبرداری متوجه داستان و صحنه واقعی نشود.

با اینکه تام هالند در طول تورهای تبلیغاتی فیلم‌های مارول موضوعاتی را آشکار کرده بود اما مارول او را به همراه بازیگرانی همچون بندیکت کامبربچ برای مصاحبه می‌فرستاد تا ناخواسته موضوعی را اسپویل نکند. این در حالی است که او نسبت به قبل در این زمینه بسیار بهتر شده است.

 

منبع: گیم فا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها