کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

مارک والبرگ به فیلم Flight Risk به کارگردانی مل گیبسون پیوست
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveمارک والبرگ ستاره‌ی مشهور سینما به جدیدترین اثر سینمایی بازیگر و کارگردان پیشکسوت سینما و تلویزیون، یعنی مل گیبسون به نام Flight Risk پیوست.

 

فیلم Flight Risk (ریسک پرواز) که در ژانر اکشن در دست توسعه قرار دارد؛ روایتگر داستان خلبانی با بازی مارک والبرگ است که وظیفه‌ی انتقال یک مجرم بسیار خطرناک را به محل برگزاری دادگاه را دارد.

علی‌رغم اینکه هنوز جزئیات داستانی بیشتری از این فیلم منتشر نشده است؛ اما به راحتی می‌توان حدس زد که همه چیز برای مأمورین قانون طبق برنامه پیش نخواهد رفت و این مجرم جنایتکار باعث خلق لحظات نفس‌گیر و هیجان‌انگیز بسیاری در این فیلم خواهد شد.

فیلم Flight Risk اولین اثر سینمایی مل گیبسون در مقام کارگردان در حدود هفت سال اخیر است. مل گیبسون در مقام کارگردان آثار بسیار موفقی را همانند Apocalypto (آپوکالیپتو) و Hacksaw Ridge (ستیغ هکسا) را در کارنامه دارد.

فیلم Hacksaw Ridge موفق به برانگیختن تحسین گسترده‌ی منتقدان و مخاطبان شد و توانست تا شش نامزدی اسکار را برای دست‌اندرکارانش به ارمغان آورد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به بهترین کارگردان برای مل گیبسون و بهترین فیلم اشاره کرد. این فیلم همچنین موفق به دریافت جایزه‌ی اسکار در دو رشته‌ی بهترین تدوین و بهترین صداگذاری شد.

جو دریک که ریاست بخش سینمایی شرکت Lionsgate را برعهده دارد، درباره‌ی فیلم Flight Risk می‌گوید:

ما عاشق کار کردن با زوج مل گیبسون و مارک والبرگ هستیم. همکاری این دو ستاره‌ی بی‌نظیر و فوق‌العاده با استعداد سینمایی، فیلم دینامیک و هیجان‌انگیز Flight Risk را که بر مبنای شخصیت‌پردازی قوی استوار است را به یکی از ارزشمندترین و مورد انتظارترین آثار سینمایی امسال تبدیل خواهد کرد.

هنوز جزئیات بیشتری از فیلم Flight Risk منتشر نشده است.

منبع: گیم فا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها