کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

مدت زمان فیلم John Wick: Chapter 4 مشخص شد
Spread the loveمدت زمان فیلم John Wick: Chapter 4 آشکار شده و این اثر طولانی‌ترین فیلم این فرنچایز اکشن خواهد بود.

 

 

فیلم جان ویک ۴ (John Wick: Chapter 4) همانطور که از عنوانش پیدا است، چهارمین فیلم از این فرنچایز اکشن و جذاب با نقش‌آفرینی کیانو ریوز در نقش اصلی به شمار می‌رود که به تازگی مدت زمان آن مشخص شده است.

 

سکان کارگردانی فیلم جان ویک ۴ را چاد استاهلسکی در دست دارد و او در مصاحبه‌های قبلی‌اش وعده داده بود که این فیلم قرار است طولانی‌ترین اثر در این فرنچایز باشد و به نظر می‌رسد که او به وعده خودش وفا کرده است.

 

مدت زمان فیلم جان ویک ۴ دو ساعت و ۴۹ دقیقه یا در کل ۱۶۹ دقیقه خواهد بود که نسبت به سه فیلم قبلی بیشتر است. اولین فیلم از جان ویک ۱۰۱ دقیقه زمان داشت. این در حالی بود که دو دنباله آن یعنی فیلم جان ویک ۲ و جان ویک ۳ – پارابلوم به ترتیب ۱۲۲ و ۱۳۱ دقیقه زمان داشتند.

 

 

مدت زمان بالای ۱۶۹ دقیقه‌ای فیلم جان ویک ۴ حاکی از آن هستند که بیننده‌ها در این اثر تازه شاهد صحنه‌های اکشن بسیار زیاد، کاراکترهای تازه، بازیگران برجسته و دیگر موارد مهیج خواهند بود و برای مدت زمان بیشتری سرگرم خواهند شد.

 

علاوه بر کیانو ریوز، از جمله دیگر بازیگرانی که قرار است در فیلم جان ویک ۴ حضور داشته باشند نیز می‌توان به ایان مک‌شین، لارنس فیشبرن و لنس ردیک اشاره کرد. این بازیگران در فیلم‌های قبلی این فرنچایز حضور داشتند و قرار است در این فیلم تازه بار دیگر نقش‌های خودشان را بازآفرینی کنند.

 

 

فیلم جان ویک ۴ قرار است در تاریخ ۲۴ مارس سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران شود.

 

منبع : گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها