کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

همکاری Joe Keery با تیلور سویفت
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveهمکاری Joe Keery با تیلور سویفت

Joe Keery شایعات همکاری با تیلور سویفت را رد کرد. ستاره سریال Stranger Things همچنین به طور مختصری اشاره کرد که طرفداران چه انتظاراتی از فصل پنجم و آخرین فصل این سریال محبوب علمی تخیلی داشته باشند. Joe Keery لحظه‌ای را صرف کرد تا شایعاتی که او و تیلور سویفت در حال همکاری بر روی موسیقی بودند، پس از دیده شدن در استودیو ضبط الکتریک لیدی در نیویورک سیتی در همان روز را رد کند. البته این به معنای آن نیست که او اگر فرصتی پیش بیاید، آن را رد خواهد کرد.

او در حضور در برنامه امشب با جیمی فالون، ستاره چیزهای عجیب‌تر اعتراف کرد که روزی که این شایعات شروع شد برای او گیج‌کننده بود. (خب، آن روز بسیار گیج‌کننده بود زیرا من فقط در آنجا با جان [رونی، مهندس صدا در استودیو ضبط] بودم، به کار خودم مشغول بودم، چیزی انجام نمی‌دادم، و سپس از در بیرون آمدم و انگار هزار نفر آنجا ایستاده بودند) او به مجری برنامه شبانه گفت: مردم به من نگاه کردند و انتظار داشتند تیلور باشم و گفتند، این پسر کیه؟

…..

کری همآهنگ | دنیای فیلم و سریال همآهنگ

….

Joe Keery موسیقی خود را با نام هنری خود، دیجو، منتشر می‌کند، اما پیش از حرفه تک‌خوانی خود، او عضو گروه راک روان‌شناختی پست انیمال بود. وقتی فالون درباره شایعه همکاری او با سویفت پرسید، بازیگر فارگو اعتراف کرد که در این لحظه این موضوع صحت ندارد. شاید [این شایعه] چیزی را ایجاد کند، او به طور زیرکانه گفت. شاید آن تجربه چیزی را در جهان ایجاد کرده باشد، اما من نمی‌دانم.

سپس مجری برنامه شبانه از ستاره فری گای پرسید که طرفداران از فصل پنجم و آخرین فصل سریال چیزهای عجیب‌تر، سریال پرطرفدار درام، علمی تخیلی نتفلیکس که در آن Joe Keery نقش استیو هرینگتون را بازی می‌کند، چه انتظاراتی داشته باشند. جو کری فاش کرد که چند فیلمنامه دیده است اما نمی‌تواند چیزی بیشتر از آن بگوید. سپس فالون به Joe Keery گفت که شخصیت او زیاد کتک می‌خورد و پرسید که آیا این چیزی است که طرفداران احتمالاً در ادامه خواهند دید. جو کری گفت: شانس‌ها هستند، من می‌گویم، او با اشاره نشان داد که احتمالاً اینگونه خواهد بود.

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها