کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

کارگردان Happy Death Day سکان هدایت Scream 7 را بر عهده گرفت
Spread the loveفیلم Scream 7 توسط خالق Happy Death Day یعنی کریستوفر لندون کارگردانی خواهد شد.

طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده، تیم مت بتینلی اولپین و تیلر گیلت که خود را Radio Silence خطاب می‌کردند، از کارگردانی پروژه سینمایی Scream 7 (جیغ ۷) کناره‌گیری کرده تا کارگردان فیلم ترسناک و تحسین شده Happy Death Day (روز مرگت مبارک) یعنی کریستوفر لندون سکان هدایت این دنباله را بر عهده بگیرد.

تاکنون ۲ فیلم از مجموعه Happy Death Day در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۹ بر پرده سینما به اکران درآمده که از روایتی ترسناک و جالب توجه حول محور زنده شدن دختری به نام تری در روزی مشخص جریان دارد. روزی که او بارها و بارها کشته شده تا در نهایت بتواند راز قاتل خود را برملا نماید. فیلم‌هایی که با بازخوردهای مثبتی از سو مخاطبین مواجه بوده و حضور کارگردان آن‌ها در فیلم هفتم از فرنچایز جیغ می‌تواند این مجموعه را از تکرار و کلیشه نجات دهد.

فرنچایز جیغ در ژانر اسلشری که در سال ۱۹۹۶ کار خود را آغاز کرد و فیلم ششم آن نیز در ماه مارس امسال اکران شد و فروشی بالغ بر ۱۶۹ میلیون دلار را به ثبت رساند که موفقیتی قابل توجه برای گروه رسانه‌ای اسپای‌گلس به شمار می‌رود.

با توجه به وضعیت فعلی هالیوود هنوز هیچ تاریخ اکرانی برای فیلم Scream 7 در نظر گرفته نشده است.

منبع: گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها