کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

بخش دوم فصل هشتم سریال Fear the Walking Dead
Spread the loveبه تازگی تریلری برای بخش دوم فصل هشتم سریال Fear the Walking Dead منتشر شده که در آن، ویکتور در وضعیت پیچیده‌ای قرار می‌گیرد.

در کامیک کان نیویورک امسال همچنان تریلرها و کلیپ‌هایی برای سریال‌ها و فیلم‌های مورد انتظار پخش می‌شود و در همین راستا نیز اخیرا کلیپی تازه از قسمت‌های پایانی سریال «ترس از مردگان متحرک» منتشر شده است، سریالی که نسخه فرعی سریال «مردگان متحرک» است.

این کلیپ که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، مربوط به هفتمین قسمت از فصل پایانی سریال «ترس از مردگان متحرک» است. همانطور که سریال اصلی و دیگر نسخه‌های فرعی ثابت کردند، با وجود اینکه همچنان زامبی‌ها در سراسر جهان پراکنده هستند اما این دیگر انسان‌ها هستند که تهدید بزرگتری محسوب می‌شوند.

این کلیپ ویکتور با بازی کولمن دومینگو را نشان می‎‌دهد که در فاصله هفت ساله بین فصل قبلی و این فصل، تحت نام آنتون به زندگی خود ادامه داده است. با این حال، تمام آنچه که او تا به امروز به دست آورده ممکن است با ورود شخصیت مدیسون با بازی کیم دیکنز از بین برود.

پخش قسمت‌های بخش دوم فصل هشتم و پایانی سریال «ترس از مردگان متحرک» قرار است از تاریخ ۱۹ نوامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (یکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲) از شبکه ای‌ام‌سی شروع شود.

منبع: گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها