کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

ابراهیم بویوکاک

 

ابراهیم بویوکاک Ibrahim Büyükak، نویسنده، کارگردان و بازیگری ترک می باشد که در تاریخ 20 آگوست 1983 متولد شده است. وی دارای مدرک کارشناسی اقتصاد از دانشگاه الوداغ می باشد. او همچنین با همکاری اوغوزهان کوچ در تیم فوتبال جوانان بورسا حضور داشته است.

 

وی به عنوان نویسنده ستونی در روزنامه اولای بورسا فعالیت کرده و سپس مقالات خود را در مجلات گیرگیر، لمان، لمانیاک و اتم منتشر کرده است. وی هنوز هم در مجله کافا مقاله می‌ نویسد. او برنامه تلویزیونی سه آدم را که به همراه کوچ و یاننلر اجرا می‌کرد، در سال 2017 پایان داد و  به دنبال حرفه خود رفت. او به عنوان نویسنده و بازیگر در فیلم هم‌ راهی جاده‌ ای شرکت کرد.

 

این فیلم در ترکیه به ارزش 22.6 میلیون لیر فروخته شد. ابراهیم به نوشتن فیلم همراه بازیگری در فیلم‌ های همراهی جاده‌ای 2 و جلسه فروش فروشنده ادامه داد و کارگردانی سریال بعضی از اتفاقات جالب را بر عهده گرفته است. او همچنین در فیلم سینمایی عذرخواهی من My Apologies 2023 به نقش آفرینی پرداخته است.

 

list