کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

اسکات ادسیت

 

اسکات ادسیت Scott Adsit، یک بازیگر، نویسنده و تهیه کننده است. او در حومه‌ های شیکاگو بزرگ شد و پس از فارغ‌ التحصیلی از کالج کلمبیا شیکاگو به اعضای اصلی کمپانی سکند سیتی شیکاگو در سال 1994 پیوست. او در چندین نمایش از جمله پارادایم لاست حضور داشت که برای آن جایزه جفرسون جوزف را برای بهترین بازیگر کمدی را به دست آورد.

 

از سال 2005 تا 2008، او همراه با دینو استاماتوپولوس و جی جانستون، برای برنامه انیمیشن استاپ موشن مورال اورل را برای شبکه آدالت سوئیم همکاری کرد و آن را همزمان نویسندگی، کارگردانی و تولید کرد. او همچنین برای صداپیشگی چندین شخصیت این برنامه از جمله کلی پاپینگتون، پدر اورل، برای جایزه آنی نامزد شد.

 

از آثاری با نقش آفرینی وی می توان به سریال ZIWE 2021، سریال Inside Job 2021، فیلم فرار از جزیره مجازی Escape from Virtual Island 2020، ده کاری که باید قبل از جدایی انجام دهیم 10 Things We Should Do Before We Break Up 2020 و… اشاره کرد. وی همچنین از صداپیشگان انیمیشن سریالی Baymax 2022 می باشد.

 

list