کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

تاکاهیرو ساکورایی

 

تاکاهیرو ساکورایی (متولد ۱۳ ژوئن ۱۹۷۴) صداپیشه، گوینده و شخصیت رادیویی ژاپنی اهل استان آیچی، ژاپن است. از نقش‌های معروف او می‌توان به قهرمانانی چون Cloud Strife در Compilation of Final Fantasy VII، Suzaku Kururugi در Code Geass، X در Mega Man X، Arataka Reigen در Mob Psycho 100 و Giyu Tomioka در Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba و همچنین اشاره کرد.

 

شرورانی مانند Maximilien Robespierre در Le Chevalier D’Eon، Hiltz در Zoids: Guardian Force، Sasori در Naruto Shippūden، Rohan Kishibe در JoJo’s Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable، و Suguru Geto در Jujutsu Kaisen. او صداپیشگی شخصیت اصلی Miyuki Kazuya را در Ace of Diamond انجام داد. او دوبله رسمی ژاپنی رابرت پتینسون از زمان گرگ و میش است. دامنه او تنور است. از سال 2014، او به دفتر صداپیشگان INTENTION تعلق داشت، اما در 31 مارس 2023 آنجا را ترک کرد و گفت که با گزارش ماجرایی که بعداً توضیح داده شد، برای شرکت دردسر ایجاد کرد.

list