کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

جو جوناس

 

جو جوناس Joe Jonas (زاده 15 آگوست 1989) خواننده، ترانه سرا و بازیگر آمریکایی است. او به عنوان عضوی از گروه موسیقی پاپ راک برادران جوناس در کنار برادرانش کوین و نیک به شهرت رسید. این گروه اولین آلبوم استودیویی خود It’s About Time را از طریق برچسب کلمبیا در سال 2006 منتشر کرد که نتوانست به موفقیت تجاری دست یابد.

 

این گروه پس از امضای قرارداد با هالیوود رکوردز، دومین آلبوم استودیویی خود را در سال 2007 منتشر کرد که رکورد موفقیت آمیز آنها شد. گروه در این مدت به چهره‌های برجسته‌ای در کانال دیزنی تبدیل شد و طرفداران زیادی از طریق شبکه به دست آورد: آنها در فیلم تلویزیونی موزیکال بسیار موفق Camp Rock (2008) و دنباله آن Camp Rock 2: The Final Jam (2010) نیز ظاهر شدند.

 

جوناس گروه فانک پاپ DNCE را در سال 2015 تشکیل داد و به عنوان خواننده اصلی فعالیت کرد. این گروه موفقیت تجاری قابل توجهی را در اولین تک آهنگ خود Cake by the Ocean مشاهده کرد که در رتبه 9 جدول 100 بیلبورد داغ در ایالات متحده قرار گرفت. از آثاری با نقش آفرینی وی می توان به فیلم از خودگذشتگی Devotion 2022، سریال The Righteous Gemstones 2022، سریال King of the Golden Sun: The Series 2018 و… اشاره کرد.

 

list