کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

سائوری هایامی

 

سائوری هایامی Saori Hayami در 29 می 1991 در توکیو به دنیا آمد. او صداپیشه، گوینده رادیو و خواننده پاره وقت است. هایامی در دهمین دوره جوایز Seiyu برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد. او در دوران ابتدایی به انیمیشن و آدری هپبورن علاقه مند شد و نسبت به دوبله صدای هپبورن کنجکاو شد. به همین دلیل بود که در ادامه در دوره دبیرستان در کلاس های صداپیشگی شرکت کرد. او در سال 2006 وارد این تجارت شد. وی صداپیشگی انیمه “شیطان کش قطار موگن 2020 Demon Slayer Mugen Train” و “خانواده ای از جنس جاسوس SPY×FAMILY 2022” را بر عهده داشته است.

 

از جمله نقش های برجسته هایامی می توان به شینوآ هیراگی در سریال سراف پایان (2015) و شیرایوکی در فیلم سفید برفی با موهای قرمز (2015) اشاره کرد. از موسیقی او در آثاری که او یکی از بازیگران آن است استفاده شده است. او از سال 2011 اجرای برنامه رادیویی Saori Hayami No Free Style را بر عهده داشته است.  او یک خرگوش خانگی به نام Hotate دارد که در زبان ژاپنی به معنای گوش ماهی است. سرگرمی های او شامل نواختن پیانو، آشپزی و گوش دادن به موسیقی است.

 

list