کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

سوکی واترهاوس

 

سوکی واترهاوس Suki Waterhouse (زاده 5 ژانویه 1992) [5] خواننده، ترانه سرا، بازیگر و مدل انگلیسی است. این هنرمند پاپ اولین آلبوم استودیویی خود را به نام I Can’t Let Go را در سال 2022 منتشر کرد. واترهاوس در سن 16 سالگی حرفه مدلینگ را آغاز کرد و برای چندین برند مد بزرگ مانند باربری، تامی هیلفیگر، هوگو باس، لورا مرسیه و فراگامو فعالیت کرد.

 

اولین تجربه او به عنوان یک بازیگر با نقش کوچکی در فیلم Pusher (2012) آغاز شد. وی از آن زمان در فیلم هایی مانند “سنت شکن: شورشی The Divergent Series: Insurgent 2015“، عشق رزی (2013)، گروه بد (2016)، ملت ترور (2018) و کارآگاه پیکاچو (2019) ظاهر شده است. واترهاوس نقش کارن سیرکو را در مینی سریال موزیکال دیزی جونز و شش (2023) ایفا کرده است. واترهاوس با پاپی جیمی دوستی نزدیکی دارد و با هم یک برند به نام «پاپ و سوکی» (Pop & Sukie) را پایه‌گذاری کرده اند که در مجله‌های مشهوری چون وُگ معرفی شده‌است.

 

سوکی از اواسط سال ۲۰۱۸ با رابرت پتینسون بازیگر انگلیسی وارد رابطه شد. در مارس ۲۰۲۴، نخستین فرزند آن‌ها به دنیا آمد. این زوج در لس آنجلس اقامت دارند.

 

list