کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

لوئیسا کراوس

 

لوئیسا کراوس Louisa Krause با نام کامل لوئیزا نوئل کراوس (زادهٔ ۲۰ می ۱۹۸۶) یک هنرپیشه اهل ایالات متحده آمریکا است. وی پس از تحصیل در رشته نمایش در کالج، در بسیاری از تولیدات خارج از برادوی ظاهر شد و همچنین در قسمت هایی از سریال های تلویزیونی شبکه های مستقر در نیویورک هنرنمایی کرد. اولین بازی او در فیلم The Babysitters (2007) بود. در سال 2017، او در نقش آنا گارنر در سریال تلویزیونی The Girlfriend Experience ظاهر شد. کراوس در فالز چرچ، ویرجینیا به دنیا آمد. پدر او نیمه ژاپنی تبار (از اوکیناوا، ژاپن) و مادرش آمریکایی است. وی فارغ‌التحصیل دانشگاه هنرهای نمایشی درام کارنگی ملون است.

 

از جمله آثار وی میتوان به فیلم بازگشت در نقش شانون، دارایی‌های آوا در نقش آوا، جین یک دوست پسر می‌خواهد در نقش جین، پوست (۲۰۱۸) در نقش آپریل، متروکه در نقش جولیا استراک، قانون جنگل در نقش زویی، زن جلو می‌رود در نقش لورتا و  آب‌های تیره در نقش کارلا اشاره کرد. از جدیدترین آثار سینمایی وی میتوان به “شیرجه The Dive 2023” اشاره کرد.

list