کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

مایکل استولبارگ

 

مایکل استولبارگ Michael Stuhlbarg (زادهٔ ۵ ژوئیهٔ ۱۹۶۸) یک هنرپیشه آمریکایی است. او به عنوان بازیگری شناخته می شود که نقش های مختلفی را در سینما، تلویزیون و تئاتر بازی کرده است. او جوایز متعددی ار از جمله نامزدی دو جایزه Primetime Emmy، دو جایزه تونی و یک جایزه گلدن گلوب دریافت کرده است. وی در فیلم کمدی سیاه «مرد جدی» به کارگردانی جوئل و اتان کوئن در سال 2009 به عنوان استاد دانشگاه پریشان لری گوپنیک به شهرت رسید. از آن زمان وی در فیلم ها و سریال های تلویزیونی متعددی ظاهر شده است که چهره های واقعی زندگی را به تصویر می کشند.

 

از این موارد می توان به بازی در نقش جورج یمن در لینکلن (2012)، لو واسرمن در هیچکاک (2012)، اندی هرتزفلد در استیو جابز (2015)، ادوارد جی رابینسون در ترامبو (2015)، آبه روزنتال در پست (2017) و استنلی ادگار هیمن در شرلی (2020) اشاره کرد. او با حضور در نقش نیکودیموس وست در فیلم “دکتر استرنج Doctor Strange (2016)” و Multiverse of Madness (2022) به دنیای سینمایی مارول پیوست.

 

 

list