کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

ملانی لوران

 

ملانی لوران Mélanie Laurent (زادهٔ ۲۱ فوریهٔ ۱۹۸۳) بازیگر و فیلم‌ساز فرانسوی است. او که دو جایزه سزار و یک جایزه لومیر را دریافت کرده، یک هنرپیشه برجسته در صنعت فیلم فرانسه است. در سطح بین‌المللی لوران بیشتر به خاطر نقش‌هایش در فیلم‌های حرامزاده‌های لعنتی (2009)، “الان منو میبینی Now You See Me“، عملیات پایانی (2018) و 6 زیرزمین (2019) شناخته می‌شود. از دیگر آثار وی می توان به “راز جنایت 2 Murder Mystery” اشاره کرد.

 

لوران بازیگری را در شانزده سالگی شروع کرد و توسط ژرار دوپاردیو برای نقشی کوچکی در درام رمانتیک پل (1999) انتخاب شد. او به دلیل نقش مکمل خود در چندین فیلم فرانسوی، از جمله کمدی Dikkenek (2006)، که برای آن جایزه طلایی بهترین بازیگر زن نوظهور را دریافت کرد، شهرت بیشتری به دست آورد. نقش موفقیت‌آمیز او در فیلم درام «نگران نباش، من خوبم» در سال 2006 بود که جایزه سزار و جایزه رومی اشنایدر را برایش به ارمغان آورد. لورن اولین حضور خود در هالیوود را در سال 2009 با بازی در نقش شوسانا دریفوس در فیلم جنگی پرفروش کوئنتین تارانتینو، حرامزاده‌های لعنتی انجام داد.

 

 

list