کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

کارل رودن

 

کارل رودن Karel Roden (متولد 18 مه 1962) یک بازیگر اهل چک است که به خاطر نقش‌هایش در پسر جهنمی و صداپیشگی Grand Theft Auto IV شناخته شده است. رودن به دنبال پدر و پدربزرگش وارد بازیگری شد. وی ابتدا از مدرسه متوسطه هنر جامع سرامیک فارغ التحصیل شد و سپس در آکادمی هنرهای نمایشی در پراگ پذیرفته شد. فعالیت سینمایی رودن تقریباً همزمان با کار تئاتر او در سال 1984 در قسمت دوم یک سه گانه با عنوان “شاعران چگونه توهمات خود را از دست می دهند” آغاز شد. رودن همچنین صداپیشگی میخائیل فاستین و وید “The Fixer” جانسون را در بازی ویدئویی Grand Theft Auto IV بر عهده داشته است.

 

از فیلم‌های معروف او می‌توان به بازی در فیلم لیدیتسه، اصل لذت، گربه فراری، مکانی برای تنها مردن، دویدن از ترس، ۱۵ دقیقه، یک بیمار برجسته، ما هیچگاه تنها نیستیم، لارگو وینچ، قربانیان و قاتلان، هابرمان، عشق تابستانی، ماهی مرده، آخرین فرود، تعطیلات مستر بین، باتوری و “جایی پرت برای مردن 2021 A Lonely Place to Die” اشاره کرد.

 

list