کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

کلب لندری جونز

 

کلب لندری جونز Caleb Landry Jones (زاده ۷ دسامبر ۱۹۸۹) یک هنرپیشه و موسیقی‌دان آمریکایی است که برای نقش‌های بنشی در فیلم مردان ایکس: درجه یک، جرمی آرمیتاژ در فیلم Get Out، رد ولبی در Three Billboards Outside Ebbing, Missouri، تای کارتر در The Outpost، جف در “فینچ Finch 2021“، و مارتین برایانت در Nitram شناخته شده است. جوایز او شامل جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن و جایزه AACTA برای بازی در فیلم Nitram را شامل می شوند.

 

جونز در ریچاردسون بزرگ شد، جایی که بعدتر با رابرت هادسون آشنا شد و گروه موسیقی راک تجربی را به نام رابرت جونز تشکیل داد. جونز پس از موفقیت به عنوان بازیگر، به لس آنجلس نقل مکان کرد تا حرفه خود را در سینما ادامه دهد. کلب لندری جونز بعد از مدتی، نقش‌های کوچکی در فیلم‌هایی همچون جایی برای پیرمرد ها نیست و خیلی بد، ایفا کرد. او فعالیت‌هایی نیز در تلویزیون انجام داد و در سریال جمعه شب‌های روشن در نقش جیمی ادلر و در سریال بریکینگ بد در نقش لوییس ظاهر شد.

 

جونز نقش‌های غیراصلی ای را در فیلم‌های آخرین جنگیر (محصول سال ۲۰۱۰) و مردان ایکس: کلاس اول (محصول سال ۲۰۱۱) ایفا کرد. سال بعد اون در فیلم قاچاق در نقش اندی و در فیلم بیزانتیوم از نیل جوردن، در کنار سورشا رونان حضور داشت . کلب لندری جونز در فیلم Welcome the stranger که در سال ۲۰۱۸ به نمایش در آمد در کنار ابی لی و رایلی کیئو ظاهر شد و در کنار آن دو از بازیگران اصلی این فیلم بود. دومین حضور او در کنار ابی لی نیز در فیلم to the night محصول سال ۲۰۱۸ بود و که در نقش اصلی این فیلم ظاهر شد.

 

list