کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

کریس براونینگ

 

کریس براونینگ Chris Browning با نام کامل کریستوفر جی براونینگ (زاده ۸ مارس ۱۹۶۴) بازیگر تلویزیون و سینمای آمریکایی است. براونینگ حرفه بازیگری خود را در سال 1987 در سن 22 سالگی با یک سریال تلویزیونی کمدی آغاز کرد. به دلیل مشکلات مواد مخدر در آن زمان، او چندین سال را بی خانمان گذراند و مدتی را نیز در زندان گذراند. وی در ادامه برای بازی در مینی سریال هاردبال در نقش لوید لاکمب انتخاب شد. اولین نقش اصلی او در یک فیلم در سال 1996، در فرزندان کاپیتان گرانت که در سال 1993 در اوکراین، کریمه فیلمبرداری شد، به دست آمد.

 

وی پس از عدم حضور در فیلم‌ها و فیلم‌ها بین سال‌های 1999 تا 2005 به دلیل توانبخشی، در فیلم A Piece of Pie ظاهر شد. در همان سال، او برای اولین فیلم پرهزینه، 3:10 به یوما، انتخاب شد. پس از آن او در برنامه های تلویزیونی مانند Easy Money و فیلم Felon در سال 2008 حضور پیدا کرد. از جدیدترین اثار وی میتوان به حضور در فیلم “دعوت به قتل 2023 Invitation to a Murder” به کارگردانی استیون شیمک اشاره کرد.

 

list