کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

کری هیرویوکی تاگاوا

 

کری هیرویوکی تاگاوا Tagawa Hiroyuki (زاده ۲۷ سپتامبر ۱۹۵۰) بازیگر و تهیه‌کننده فیلم ژاپنی-آمریکایی است. او که اغلب در نقش شخصیت های شرور ایفای نقش می کند، به خاطر نقش های سینمایی اش در آخرین امپراتور (1987)، فیلم جیمز باند (1989)، من آمریکایی (1992) و طلوع خورشید (1993) شناخته شده است. او در سریال تلویزیونی آمازون پرایم با عنوان The Man in the High Castle بازی در نقش وزیر تجارت نوبوسوکه تاگومی و در سریال گمشده در فضا (2018-2021) محصول نتفلیکس بازی در نقش هیروکی واتانابه را بر عهده دارد.

 

تاگاوا به خاطر بازی در نقش جادوگر شیطان صفت شانگ سونگ در آثار مختلف سری Mortal Kombat نیز شناخته شده است. او اولین بار در اقتباس سینمایی در سال 1995 این شخصیت را بازی کرد و در سال 2013 آن را برای سریال تلویزیونی Mortal Kombat: Legacy و در سال 2019 برای سریال در بازی ویدیویی Mortal Kombat 11 بازی در این نقش را بر عهده گرفت. از دیگر اثار وی میتوان به “هاچی: داستان یک سگ Hachi: A Dog’s Tale 2009” اشاره کرد.

 

list