کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

کنستانس وو

 

کنستانس وو Constance Wu (زاده ۲۲ مارس ۱۹۸۲) یک هنرپیشه اهل ایالات متحده آمریکا است. او در نقش جسیکا هوانگ را در کمدی تلویزیونی Fresh Off the Boat (2015-2020) بر عهده داشته است.  ایننقش موفقیت آمیز چهار نامزدی جایزه تلویزیونی انتخاب منتقدان بهترین بازیگر زن در یک سریال کمدی را برایش به ارمغان آورد. او بیشتر برای بازی در نقش راشل چو در فیلم کمدی-درام رمانتیک Crazy Rich Asians (2018) مورد ستایش قرار گرفته است. وی برای بازی در این نقش نامزد جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر زن کمدی و جایزه انجمن بازیگران سینما برای عملکرد فوق العاده شده است.

 

وو متعاقباً در فیلم درام جنایی Hustlers (2019) و فیلم “لایل، لایل، کروکودیل Lyle, Lyle, Crocodile 2022” بازی کرد. در همان سال، پس از یک سری بحث‌های رسانه‌ای و مسائل مربوط به سلامت روان، او خاطرات خود را با عنوان «ساختن یک صحنه» منتشر کرد و موفقیت‌های زیادی را از این طریق کسب کرد. وو در سال 2017 در فهرست 100 فرد تأثیرگذار مجله تایم قرار گرفت. از دیگر فیلم‌ها یا مجموعه‌های تلویزیونی که وی در آن‌ها نقش داشته‌ است می‌توان به معمار، ویش دراگون، امور پنهانی، سرسره برقی و بعد ۴۰۴ اشاره نمود.

list