کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

کئون یونگ

 

کئون یونگ Keone Young با نام کامل کئونه جوزف یانگ بازیگر آمریکایی است. او بیشتر به خاطر نقش‌های تلویزیونی‌اش به‌عنوان دکتر مایکل کوان در کی اوبراین (1986)، آقای وو در دد وود (2004–2006) و نقش‌های دوگانه قاضی رابرت چونگ و آقای وان در فیلم جوان و بی قرار (2007–2010) شناخته شده است. از نقش های صداپیشگی او می توان به استورم شدوو در جو: قهرمان واقعی آمریکایی، کاز در های های پوفی امی یومی، سوپر نینجا در کاراته کوماندو، لونگ لائو شی در اژدهای آمریکایی: جیک لانگ و “خرگوش سامورایی: تاریخچه اوساگی Samurai Rabbit: The Usagi Chronicles” اشاره کرد.

 

یانگ در هونولولو هاوایی از پدری چینی و مادری ژاپنی به دنیا آمد. وی از سال ۱۹۶۹ میلادی تاکنون مشغول به فعالیت بوده است. از دیگر فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن ها نقش داشته است می‌توان به سرباز بنجامین، کرانک، مردان سیاه‌پوش ۳، لگالی بلاند ۲: قرمز، سفید و بلوند، بازی خدا، رفیق، ماشین من کجاست؟ و روز بد در بلوک اشاره کرد.

 

list