کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

خبر جدید از سریال فانوس سبز Green Lantern از زبان جیمزگان درسال 2024
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveخبر جدید از سریال فانوس سبز Green Lantern از زبان جیمزگان درسال 2024

 

سریال فانوس سبز Green Lantern دنیای سینمایی دی‌سی به‌روزرسانی بسیار هیجان‌انگیزی از جیمز گان دریافت کرد.

 

Green Lantern DCU همآهنگ

 

خبر جدید از سریال فانوس سبز Green Lantern از زبان جیمزگان درسال 2024:سریال فانوس سبز در دنیای سینمایی بازسازی شده دی‌سی بر روی شخصیت‌های هال جوردن و جان استوارت با تیمی از نویسندگان حرفه‌ای تمرکز خواهد داشت. خالق این سریال، جیمز گان، این سریال را به‌عنوان “تقریباً شبیه به True Detective” توصیف کرده است، با پلیس‌های فضایی که از حوزه زمین مراقبت می‌کنند. نیتن فیلیون نقش گای گاردنر را در دنیای سینمایی جدید دی‌سی بازی خواهد کرد که به‌عنوان شخصیتی “90 درصد ناقص” توصیف شده است.

 

Nathan Fillion همآهنگ

 

در میان پروژه‌های جدید بسیاری که تحت دنیای سینمایی بازسازی شده دی‌سی به رهبری جیمز گان قرار دارند، سریال فانوس سبز که مدت‌ها منتظرش بودیم نیز قرار دارد و بالاخره نویسندگان خود را پیدا کرده است. این سریال در سال 2023 به‌عنوان بخشی از فاز ‘خدایان و هیولاها’ دنیای جدید دی‌سی اعلام شد، همراه با چندین سریال دیگر از جمله، فرماندهان موجودات، فصل دوم Peacemaker، Waller، و بهشت گمشده. از زمان اعلام این پروژه، اخبار کمی درباره تولید سریال فانوس سبز منتشر شده بود. با این حال، جیمز گان اخیراً در اینستاگرام به طرفداران خبری خوب درباره این پروژه داد.

 

به محض انتشار این سریال جذاب شما عزیزان می توانید از رسانه همآهنگ به صورت آنلاین تماشا کنید.

 

 

اختصاصی از رسانه همآهنگ

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها