کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

آنا تورو

 

آنا تورو Anna Torv (متولد 7 جولای 1979) یک بازیگر استرالیایی است. اجرای او به عنوان الیویا دانهام در سریال علمی تخیلی Fringe (2008–2013) چهار جایزه ساتورن پشت سر هم برای بهترین بازیگر زن در تلویزیون را برای او به ارمغان آورد که برای هر بازیگری یک رکورد محسوب می‌شود. او برای اجرایش به عنوان تس در سریال درام The Last of Us (2023۳)، برای جایزه امی پرایم‌ تایم بهترین بازیگر مهمان در یک سریال درامی نامزد شد.

 

وی پس از فارغ‌ التحصیلی از دبیرستان، به سیدنی نقل مکان کرد و در موسسه ملی هن رهای نمایشی ثبت‌نام کرد و در سال 2001 با مدرک هنر های نمایشی فارغ‌التحصیل شد. او در سال 2004، به تیم بازیگران درامای تلویزیونی مورد تحسین استرالیا با نام زندگی مخفی ما، به عنوان نیکی مارتل پیوست.

 

در سال 2005، تورو یک سری کتاب‌ های صوتی را برای مجموعهٔ Solo Collection شرکت اسکولاستیک استرالیا از جمله عناوین انگشتان کوچک، کوبوی جک، تیغه، و مادی در میان ضبط کرد. او همچنین در بازی ویدیویی سال 2007 Heavenly Sword  و انیمیشن دختر ترسناک Scarygirl 2023 صداپیشگی انجام داده است.

 

list