کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

ادگار رامیرس

 

ادگار رامیرس Edgar Ramírez ( متولد 25 مارچ 1977) بازیگر ونزوئلایی است. پس از تحصیل در رشته ارتباطات در دانشگاه کاتولیک آندرس بلو، رامیرس در حوزه رسانه‌ ها فعالیت کرد و در نظر داشت دیپلمات شود. وقتی کارگردان گیویلرمو آریاگا فیلم کوتاهی که او انجام داده بود را تحسین کرد، تصمیم گرفت همچنان به علاقه‌ اش به بازیگری ادامه دهد و آن را به عنوان شغلی انتخاب کند.

 

رامیرس در فیلم اکشن The Bourne Ultimatum (2007) به نقش یک کارآگاه CIA پرداخت. نقشش به عنوان کارلوس ژاکال در مینی‌ سریال بیوگرافی Carlos در سال 2010 او را برنده جایزه سزار برای بهترین بازیگر کرد. او همچنین نامزدی برای گلدن گلوب و جایزه امی برای بهترین بازیگر را به دست آورد. سپس دررا ایفا کرد.دوران پرداخت.

 

از دیگر آثار با نقش آفرینی وی می توان به فیلم  طلا Gold 2016، نقطه فروپاشی Point Break 2015، از شر شیطان نجاتمان ده Deliver Us from Evil 2014، سریال Carlos the Jackal 2010، سریال Dr. Death 2023، فیلم شادی Joy 2015، فیلم گشت و گذار در جنگل 2021 Jungle Cruise و… اشاره کرد.

 

list