کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

اری فوکاتسو

 

اری فوکاتسو Eri Fukatsu ( متولد 11 ژانویه 1973) یک بازیگر ژاپنی می باشد. او جایزه بهترین بازیگر را در مراسم جشنواره فیلم یوکوهاما برای فیلم هارو و جایزه بهترین بازیگر را در جشنواره جهانی فیلم مونترال در سال 2010 برای بازی در فیلم ویلن به دست آورد. او همچنین برای نقشش در مجموعه تلویزیونی ژاپنی Bayside Shakedown و فیلم‌ هایی از این مجموعه تحسین‌ شده است.

 

در سال 1988، او در تبلیغات اکسپرس کریسمس برای شرکت راه آهن مرکزی ژاپن به ایفای نقش پرداخت. در سال‌ های اولیه فعالیتش در صنعت سرگرمی ژاپن، اری فوکاتسو به عنوان یک خواننده با نام‌ های ریه میزوهارا و ریه تاکاهارا فعالیت می‌کرد اما بعداً تصمیم گرفت نام واقعی خود را استفاده کند. او در سال 1988 با بازی در فیلم تعطیلات تابستانی به عنوان نمایش‌ نامه توما نو شینزو، اولین بار در صفحه نمایش ظاهر شد.

 

از آثاری با نقش آفرینی وی می توان به صداپیشگی در انیمه سوزومی Suzume 2022، بازی در آثاری از جمله فیلم آکونین Akunin 2010، فیلم Ashura no gotoku 2003، اودورو دایسوساسن Bayside Shakedown 1998، بقای خانواده Survival Family 2016، سفر به ساحل Journey to the Shore 2015، من از توکیو متنفرم I Hate Tokyo 2013 و… اشاره کرد.

 

list