کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

بونکو خوزا

 

بونکو خوزا Bonko Khoza، یک بازیگر اهل آفریقای جنوبی است که برای بازی در نقش مقله زولو در سریال اصلی شومکس The Wife شناخته می شود. برای تقریبا یک دهه، بونکو به طور پیوسته شهرت خود را به عنوان یک نیروی در حال ظهور قوی در اکران های آفریقای جنوبی و بین المللی تثبیت کرده است.

 

بونکو از زمان بازی در نقش جابز در فیلم جوانان کراوات (2015) که نامزدی بهترین بازیگر مرد را در جشنواره فیلم ترایبکا برای او به ارمغان آورد، در تعدادی از فیلم ها و سریال ها در کنار استعدادهای مشهور محلی و بین المللی ظاهر شده است. او همچنین یک صداپیشه کارکشته است و با برندهای برتر هم در آفریقای جنوبی و هم در خارج از کشور کار کرده است.

 

از آثاری با نقش آفرینی وی می توان به فیلم Heart of the Hunter 2024، سریال جوهر قرمز Red Ink 2024، فیلم The Woman King 2022، فیلم موریتانی The Mauritanian 2021، سریال The Brave Ones 2022 و… اشاره کرد. وی همچنین از صداپیشگان آثاری از جمله انیمیشن فضای ذهن Headspace 2023، انیمیشن سریالی Kiya & the Kimoja Heroes 2023-2024، انیمیشن The Drop 2024 و… نیز می باشد.

 

list