کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

زک افران

 

زک افران Zac Efron با عنوان اصلی زکری دیوید الکساندر افران زاده ۱۸ اکتبر ۱۹۸۷ بازیگر و خوانندهٔ آمریکایی است. افرون بازیگری را به صورت حرفه ای در اوایل دهه 2000 آغاز کرد. وی با بازی در نقش اصلی سه گانه دبیرستان موسیقی (2006-2008) در میان نوجوانان به شهرت رسید. در این مدت او همچنین در فیلم موزیکال اسپری مو (2007) و فیلم کمدی دوباره 17 (2009) بازی کرد. در سال 2021، او برنده جایزه Daytime Emmy برای میزبانی برنامه نتفلیکس Down to Earth with Zac Efron (2020–2022) شد. در سال 2024، او یک ستاره در پیاده روی مشاهیر هالیوود از آن خود کرد.

 

افران به مدت دو سال وگن بود. وی پس از انجام یک سری آزمایشات حساسیت غذایی، گوشت را دوباره به رژیم غذایی خود وارد کرد. در سال 2022، افرون در مورد مبارزه خود با بیماری های روانی از جمله بی خوابی، آگورافوبیا و افسردگی صحبت کرد. او پس از مصرف داروهای مختلف برای نقش خود در Baywatch، دچار بی خوابی و افسردگی شد.

 

افران تا به حال در فیلم‌هایی نظیر دوباره ۱۷(۲۰۰۹)، من و اورسن ولز (۲۰۰۸)، چارلی سنت کلاود (۲۰۱۰)، شب سال نو (۲۰۱۱)، خوش شانس (۲۰۱۲)، پسر روزنامه فروش (۲۰۱۲)، همسایه‌ها (۲۰۱۴)، بابابزرگ کثیف (۲۰۱۶)، گارد ساحلی (۲۰۱۷)، بزرگ‌ترین شومن (۲۰۱۷)، اسکوب (۲۰۲۰) و “طلا Gold 2022“، بازی کرده‌ است.

 

list