کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

زک کلیسون

 

زک کلیسون Zach Callison با عنوان اصلی زکری دین کالیسون (زادهٔ ۲۳ اکتبر ۱۹۹۷) هنرپیشه و خواننده آمریکایی است. او در درجه اول برای صداگذاری شخصیت اصلی فرانچایز Steven Universe شناخته می شود. کالیسون بازیگری در تلویزیون را در سال 2009 با ایفای نقش در فیلم خاطرات یک مادر مجرد آغاز کرد. در چند سال بعد او نقش‌های تلویزیونی مختلفی را بر عهده داشت. در سال 2013، او برای صداپیشگی نقش اصلی شاهزاده جیمز در فیلم سوفیای اول و صداپیشگی نقش اصلی استیون یونیورس انتخاب شد.

 

او صداپیشگی انیمیشن های آقای پیبادی و شرمن، باد برمی خیزد و “اژدها سواران شکار اژدهای طلایی 2020 Dragons: Rescue Riders: Hunt for the Golden Dragon” را بر عهده داشته است. در ژانویه 2018، کالیسون اولین تک آهنگ خود را با نام “War!” منتشر کرد و به دنبال آن تک آهنگ های “Curtain Call” و “She Don’t Know” منتشر شدند. کالیسون توانایی نوازندگی پیانو را نیز دارا است. او در 11 ژوئن 2015 از دبیرستان اوک پارک در اوک پارک کالیفرنیا فارغ التحصیل شد.

 

list