کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

ساتیاراج

 

ساتیاراج Sathyaraj، (زاده 3 اکتبر 1954)، بازیگر، تهیه کننده، کارگردان و شخصیت رسانه ای هندی است که عمدتاً در فیلم های تامیل ظاهر می شود. او همچنین در آثاری به زبان های تلوگو، مالایالام، کانادایی و هندی نیز ایفای نقش کرده است.  ساتیاراج از یک خانواده ثروتمند است. او در دانشکده هنرهای دولتی کارشناسی ارشد خود را در رشته گیاه شناسی به پایان رساند.  با این حال، بازیگری در خون ساتیاراج بود.

 

او اولین نقش خود را در فیلم «کودوگال ایلاثا کولانگل» به دست آورد. ساتیاراج با بازی در فیلم “Nooraavathu Naal” محبوبیت گسترده ای به دست آورد و به تدریج راه خود را به سوی موفقیت هموار کرد. از جمله آثار او میتوان به Vedham Pudhithu (1987)، Nadigan (1990)، Amaidhi Padai (1994)، Periyar (2007) و Onbadhu Roobai Nottu (2007) اشاره کرد. او همچنین کارگردانی فیلم Villadhi Villain (1995) را بر عهده داشته و در این فیلم در سه نقش مختلف بازی کرده است. او در فیلم “عشق امروز Love Today 2022” نیز ایفای نقش کرده است.

 

list