کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

سارا اسنوک

 

سارا اسنوک Sara Snook (زاده ۱ دسامبر ۱۹۸۷) یک هنرپیشه استرالیایی است. او بیشتر به خاطر بازی در نقش شیو روی در سریال درام اچ بی او Succession (2018-2023) شناخته شده است. وی برای ایفای این نقش دو جایزه گلدن گلوب و یک جایزه امی Primetime را دریافت کرده است. اسنوک دو جایزه AACTA را برای نقش های اصلی خود در فیلم های خواهران جنگ (2010) و پیش سرنوشت (2014) دریافت کرده است. از اثار او میتوان به زیبای خفته (۲۰۱۱)، تقدیر (۲۰۱۴)، استیو جابز (۲۰۱۵)، قلعه شیشه‌ای (۲۰۱۷)، وینچستر (۲۰۱۸)، یک خیارشور آمریکایی (۲۰۲۰) تکه‌های یک زن (۲۰۲۰) و مجموعه‌های تلویزیونی پرستاران (۲۰۰۹) آیینه سیاه (۲۰۱۶) و وراثت (۲۰۱۸–اکنون) اشاره کرد.

 

او در سال ۲۰۱۴ برنده جایزه اکتا بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم تقدیر و در سال ۲۰۲۰، نامزد جایزه امی برای بهترین بازیگر نقش اول زن در مجموعه تلویزیونی وراثت شد. اسنوک در تئاتر وست اند برای بازسازی دوریان گری (2024) جایزه لارنس اولیویه بهترین بازیگر زن را به دست آورد. از دیگر آثار او در تئاتر می‌توان به نقش‌هایی در شاه لیر (2009)، استاد سازنده (2016) و سنت جوآن (2018) اشاره کرد. از آثار متاخر وی میتوان به “حباب عروسکی The Beanie Bubble 2023” اشاره کرد.

 

 

list