کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

سونگ جه ریم

 

 

سونگ جه ریم song jae rim (زاده ۱۸ فوریه ۱۹۸۵) بازیگر و مدل کره جنوبی است.او کار خود را به عنوان مدل برای مجموعه‌های Juun در سئول آغاز کرد. او همچنین در مجلات Bazaar Korea، Vogue Girl Korea، Dazed Korea، Nylon Korea، GQ Korea، Arena Homme + Korea، Esquire Korea و Marie Claire Korea ظاهر شده است. سونگ بازیگری را در سال 2009 آغاز کرد. نقش‌های برجسته‌ او عبارتند از یک محافظ وفادار در درام ماه در آغوش خورشید (2012) و یک قاتل خونسرد در سریال دو هفته (2013). سونگ جه ریم در سریال ماه در آغوش خورشید در نقش جنگجوی جوان ۲۳ ساله‌ای به نام وون بازی می‌کند.

 

پس از حضور در فصل چهارم We Got Married بود که جه ریم به شهرت رسید.  از آثار سینمایی وی میتوان به ” یاکشا عملیات بی رحمانه Yaksha: Ruthless Operations 2022” اشاره کرد.  او پسر ارشد خانواده است. وی در سال ۲۰۰۳ دبیرستان خود را به پایان رساند و وارد دانشکده مهندسی برق و الکترونیک دانشگاه چونگ آنگ شد. او همچنین گیتار و ساکسیفون می‌نوازد.

 

list