کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

سیلفیا هوکس

 

 

سیلفیا هوکس Sylvia Hoeks (زاده ۱ ژوئن ۱۹۸۳) هنرپیشه و مدل هلندی است که بیشتر برای نقش‌هایش در فیلم‌های Blade Runner 2049 (2017) و The Girl in the Spider’s Web (2018) شناخته شده است. وی از سال ۲۰۰۵ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است. هوکس در Maarheeze، برابانت شمالی، هلند رشد کرده و پس از پایان دبیرستان در آکادمی هنرهای دراماتیک ماستریخت حضور یافت. هوکس علاوه بر هلندی به آلمانی، فرانسوی و انگلیسی صحبت می کند و در تولیدات ساخته شده به این زبان ها ظاهر می شود.

 

او به عنوان مدل برای چندین سال در حالی که در دبیرستان تحصیل می کرد به اروپا سفر کرد. مدت کوتاهی پس از فارغ التحصیلی از آکادمی هنرهای دراماتیک ماستریخت، هوکس نقش اصلی را در فیلم تلویزیونی هلندی Staatsgevaarlijk حضور یافت. در سال 2005، هوکس به عنوان معشوقه در سریال Gooische Vrouwen ظاهر شد و نقش اصلی را در سریال هیجان‌انگیز روان‌شناختی Vuurzee بر عهده گرفت. از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته‌است می‌توان به بهترین پیشنهاد، دریاچه، بلید رانر ۲۰۴۹ و سریال “دیدن (2019 – 2022) See” اشاره کرد.

 

list