کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

فرا فی

 

فرا فی Fra Fee (زاده 20 مه 1987) بازیگر و خواننده ایرلندی است که به خاطر بازی در نقش کازی در سریال Hawkeye از دنیای سینمایی مارول، شناخته شده است. او کورفیراک را در اقتباس سینمایی تام هوپر  از Les Misérables در سال 2012 به تصویر کشیده است. فی همچنین نقش مایکل کارنی را در فیلم The Ferryman ساخته Jez Butterworth ایفا کرده است. او برای هنرنمایی خود جایزه WhatsOnStage 2018 بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را دریافت کرد.

 

فی، که در دانگانن، شهرستان تایرون، ایرلند شمالی به دنیا آمد و در روستایی کیلیمان بزرگ شد، برای تحصیل در آکادمی سنت پاتریک در دانگانون شرکت کرد. او قبل از اینکه موسیقی را در دانشگاه منچستر دنبال کند، به طور منظم با تئاتر باردیک همکاری داشت. فی در ادامه به تحصیل در آکادمی سلطنتی موسیقی ادامه داد و در سال 2009 از آنجا فارغ التحصیل شد. وی در سال 2014 به عنوان دستیار آکادمی سلطنتی موسیقی انتخاب شد. وی صداپیشگی انیمیشن “اسکروج سرود کریسمس Scrooge: A Christmas Carol 2022” به کارگردانی استفن دانلی را بر عهده داشته است.

 

list