کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

 

لی سونگ مین

 

لی سونگ مین Lee Sung-min (زاده ۱۵ اکتبر ۱۹۶۸)[۱] یک هنرپیشه اهل کره جنوبی است. او بیشتر به خاطر نقش‌های مکملش در تلویزیون و فیلم، به ویژه بازی‌های بسیار تحسین‌شده‌اش در فیلم‌های Golden Time (2012)، Broken (2014)، Misaeng: Life Incomplete (2014) و Reborn Rich (2022) شناخته شده است. لی همچنین برای بازی در فیلم جاسوسی The Spy Gone North در سال 2018 تحسین منتقدان را دریافت کرد. وی برای حضور در این فیلم جایزه بهترین بازیگر مرد را در پنجاه و پنجمین جشنواره هنری Baeksang دریافت کرد.

 

سونگ مین در روستای کوچکی به نام دوچون که بین بونگوا و یئونگجو در استان گیونگ سانگ شمالی قرار دارد به دنیا آمد. در سال‌های اولیه زندگی به مکان‌های مختلف در سراسر کشور از جمله سئول و گانگوون نقل مکان کرد. وی به عنوان دانشجو در دانشگاه علوم دایگو تحصیل کرده است. از دیگر آثار وی میتوان به ماراتون (۲۰۰۵)، یک دادستان خشن (۲۰۱۶)،  شکار (۲۰۲۲)، “۱۲.۱۲: روز 12.12: The Day” و “به یاد داشته باش Remember 2022” اشاره کرد.

 

list