کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

ژی وانگ

 

ژی وانگ Zhi Wang (زادهٔ ۲۹ ژوئیه ۱۹۸۲) یک هنرپیشه چینی است. او برای اولین بار در سال 2015 برای بازی در نقش کیو یا در فیلم کمدی Goodbye Mr. Loser به شهرت رسید. این فیلم با 226.6 میلیون دلار در چین در جایگاه سوم باکس آفیس قرار گرفت. او که اهل انشان، لیائونینگ است و در سن پنج سالگی شروع به یادگیری هنرهای رزمی کرد. در سال 2004، او در آکادمی مرکزی درام ثبت نام کرد، جایی که در کنار تانگ لیا به تحصیل پرداخت. اولین نقش وانگ در سریال تلویزیونی Witness (2007) به عنوان یک پرستار بود. در سال 2008، او در تعدادی از تولیدات تلویزیونی مانند هجده سال در اردوگاه دشمن، صد سال تاریخ و ثمره ازدواج ظاهر شد.

 

در سال 2011، او نقش کوچکی در مجموعه تلویزیونی تاریخی «همه مردان برادر هستند»، برگرفته از رمان کلاسیک «حاشیه آب» اثر شی نایان دریافت کرد. در سال 2012، او در نقش خواهر شخصیت دنی چان کواک کوان در Ma Yongzhen انتخاب شد. او همچنین صداپیشگی هونگ تیلانگ را در انیمیشن کمدی I Love Wolffy 2 انجام داد. در سال 2014، او با هاویک لاو و زانیلیا ژائو در مجموعه تلویزیونی کمدی رمانتیک The Wife’s Secret همبازی شد. در سال 2016، او در فیلم Crying Out In Love اثر کواک جائه یونگ ظاهر شد. وی در سال 2022 در فیلم “زمین سرگردان 2 The Wandering Earth II” به ایفای نقش پرداخت.

 

list