کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

کاترینا گراهام

 

کاترینا گراهام Katerina Graham با نام کامل کاترینا الکساندر هارتفورد گراهام (زاده 5 سپتامبر 1989) هنرپیشه، خواننده، رقصنده و فعال آمریکایی است. گراهام در ژنو، سوئیس به دنیا آمد و در لس آنجلس، کالیفرنیا، ایالات متحده بزرگ شد. او نقش بانی بنت را در سریال The Vampire Diaries (2009-2017) ایفا کرده است. از دیگر اثار وی میتوان به تله والدین (1998)، دوباره 17 (2009)، هم اتاقی (2011)، عسل 2 (2011) و معتاد (2014) اشاره کرد. گراهام چهار آلبوم استودیویی موسیقی را نیز منتشر کرده است. وی صداپیگشی انیمیشن “ظهور لاک پشت های نینجای جهش یافته نوجوان 2022 Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles” را نیز بر عهده داشته است.

 

گراهام در مصاحبه ای فاش کرده است که پدرش صنعت موسیقی را ترک کرد تا به عنوان روزنامه نگار برای سازمان ملل متحد کار کند. پدربزرگ و مادربزرگ مادری و پدری او پناهندگان هولوکاست و لیبریا بودند. او آنها را الهام بخش کار خود به عنوان سفیر حسن نیت پناهندگان سازمان ملل می داند. گراهام در مدرسه عبری تحصیل کرده است، به زبان انگلیسی، فرانسوی و اسپانیایی صحبت می‌کند و همچنین به مقداری پرتغالی و عبری صحبت می‌کند.

 

list