کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

کوین دارنل هارت متولد ۶ ژوئیه ۱۹۷۹ هنرپیشه سینما و تلویزیون، نویسنده، تهیه‌کننده و کمدین استندآپ اهل آمریکا است. وی کار خود را با برنده شدن در چندین مسابقه کمدی در باشگاه‌های نیوانگلند آغاز کرد
شهرت عمدهٔ او در کمدی با پخش اولین آلبوم کمدی او به نام کوتولهٔ قد کشیده در سال ۲۰۰۸ می‌باشد. وی با نقش آفرینی در فیلمی کمدی به نام ” کوین هارت:به درد من بخند ” به عنوان برنده عنوان “بهترین بازیگر مرد” در مراسم BET Award سال ۲۰۱۲ انتخاب شد. وی در حال حاضر یکی از بهترین کمدین‌های جهان لقب گرفته‌است.
کوین هارت در کنار فعالیت‌ها و ایفای نقش در فیلم‌هایی که سبب مشهور شدن بیشتر او شده تاکنون چهار آلبوم نیز منتشر کرده: جداً بامزه در ۲۰۱۰، به دردم بخند در ۲۰۱۱، بزار توضیح بدم در ۲۰۱۳، حالا چی؟ در سال ۲۰۱۶.
کوین هارت کمدین سرشناس آمریکایی به این زودی‌ها قادر به ادامه فعالیت سینمایی نخواهد بود. او در طی تصادفی در سه نقطه از ستون مهره‌هایش دچار شکستگی شده‌است. ۲ مورد از این شکستگی‌ها در بخش مهره‌های سینه‌ای و یک مورد در بخش مهره‌های کمری است. این شکستگی‌ها نگرانی‌های بسیاری را موجب شده بود اما پزشکان می‌گویند که عمل‌های جراحی برای ترمیم این شکستگی‌ها موفقیت‌آمیز بوده‌است. اما نکته تاسف‌برانگیز ماجرا این است که کوین هارت را پس از تصادف به جای بیمارستان به خانه‌اش برده‌اند و آن‌جاست که متوجه حال وخیم او شده و با اورژانس تماس گرفته‌اند. در صوتی که از این تماس به دست رسانه‌ها رسیده‌است، صدای نگران همسر کوین هارت به گوش می‌رسد که اعلام می‌کند نمی‌تواند تکان بخورد.
تا اینجا مشخص است که این تصادف در اثر مصرف مشروبات الکلی نبوده‌است و تحقیقات برای یافتن دلیل آن همچنان ادامه دارد. آنچه مشخص است، کوین هارت تا مدتی طولانی باید تحت مداوا باشد و نمی‌تواند به فعالیت‌های حرفه‌ای خود در عرصه سینما ادامه دهد.

list