کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

یوما اوچیدا

 

یوما اوچیدا Yuma Uchida، (متولد ۲۱ سپتامبر ۱۹۹۲) یک بازیگر و خواننده ژاپنی است که برای شرکت اینتنشن کار می‌کند. او بیشتر برای نقش‌هایش به عنوان یوما کوساکا در گاندام بیلد فایترز ترای، ناگیسا کیریو در بحران کلاس درس، مگومی فوشیگورو در جوجوتسو کایسن، ایشیرو یابوکی در جنگ ستارگان زنگاله، هایاته ایملمان در ماکروس دلتا، آین دالتون در گاندام موبایل: یتیمان آهنین، ایوری کیتاهارا در گرند بلو، کیو سوما در سبد میوه‌ها، و اش لینکس در ماهی موز است.

 

در حال حاضر به عنوان کاواکی در بوروتو صداپیشی می‌کند. او در دوره یازدهم جوایز سایو برای بهترین بازیگر مرد جدید به همراه ستسو ایتو و یوسوکه کوبایاشی دریافت کرد. در سال ۲۰۱۹، او برنده جوایز بهترین بازیگر مرد اصلی در جوایز سیزدهمین سایو شد. او در مه ۲۰۱۸ زیر لیبل رکوردهای پادشاهی نخستین بار خوانندگی خود را آغاز کرد. خواهر بزرگتر او بازیگر صدا مایا اوچیدا است. از دیگر اثار او می توان به صداپیشگی در انیمیشن باد شکن Wind Breaker اشاره کرد.

list